COUNTRY ŞIKLIĞI

LAKE MUTFAK

LAKE MUTFAK DOLAPLARI

Lake, organik ahşap tonlarına en yakın kapak modelidir. Geleneksel ahşap kültürünün modern bir temsilcisidir. Ahşap boyası usulü ile üretilen lake kapaklar, klasik, eski tarz, kırsal, country tarzda birçok haz yaratır. Lake kapaklar mdflam ahşabının üzerine atılan su geçirmez astar ve onun üzerine lake boyası atılarak üretilir.
Özel cnc kesimleri ile birçok farklı tarzda oyma desenler verilebilir. Renk sınırı yoktur. Mutfaklarda genellikle eskinin geleneksel tarzında bir görünüme sahiptirler. Özel boyası su ve nem geçirmez. Azami ölçüde elbette.

MODERN, ZARİF VE ŞIK

AKRİLİK MUTFAK

AKRİLİK MUTFAK DOLAPLARI

Akrilik kapaklar dayanıklılık açısından elverişli kapaklardandır. Birinci sınıf malzeme ve işleme özelliklerine bağlı olarak kullanım açısından bayağı uzun ömürlü olabilmektedir.

Özellikle çizilmeye ve renk solmasına karşı fazlasıyla dayanıklıdır. Sadece akrilik kapaklarda, yüzeyi parlak olan modeller tercih edildiğinde, kapak kuplarının kenarlarının daha fazla silinmesi gerekmektedir.

UGYUN, ŞIK ESTETİK..

MEMBRAN MUTFAK

MEMBRAN MUTFAK DOLAPLARI

Mutfak dolaplarında kullanılan membran kapakların özellikleri arasında en önemlisi renk ve model olarak seçeneklerin çok olmasıdır. Membran kapakların üzerine yapılan kaplamaların yapılış şekline bağlı olarak, sonrasında kapakların üzerine istenilen farklı motif şekilleri verilebilmektedir.

Bu açıdan membran kapaklar model fazlalığından dolayı mutfak dolabı modellerinde fazlaca tercih edilmektedir.

UGYUN, ŞIK ESTETİK..

PVC MUTFAK

PVC MUTFAK DOLAPLARI

Suntalama oranla daha ince ve sert yonga levhadan oluşan,yüzeyi melamin kaplı,suya ve rutubete daha dayanıklı bir malzemedir. Mutfak dolap kapak ölçülerine göre kesilerek kanar kısımları 1 mm kalınlığında pvc ile kaplanarak kapak elde edilir.

Çeşitli renk seçenekleri arasında düz renkler ahşap desenli renkler parlak veya mat olarak mevcuttur. Fiyat olarak suntalamdan daha pahalı ve kalitelidir.

TOP Call Now ButtonHIZLI ARAMA
WhatsApp chat
Antika Alanlar
Antika Ekspertiz
El Yazma Kuran Alanlar
Antika Kuran Alanlar
Antika Ferman Alanlar
Antika Saat Alanlar
Antika Silah Alanlar
Antika Kılıç Alanlar
Antika Berat Alanlar
Antika Tablo Alan Yerler
Antika
Antika Eşya Alanlar
Antika Tablo Alanlar
Antika Tablo
El Yazma Kuran Alanlar
El Yazma Kuran
Kuran Alanlar
El Yazma Kitap
El Yazma Kitap Alan Yerler
El Yazma Kitap Alanlar
Ferman Alanlar
Antika Ferman Alanlar
Antika Ferman
Gümüş Alanlar
Gümüş Alanlar
Saat Alanlar
Saat Alan Yerler
Marka Saat Alanlar
Kol Saati Alanlar
Kol Saati Alan Yerler
ikinci el saat
ikinci el saat alanlar
ikinci el saat alan yerler
Kılıç Alanlar
Kılıç Alan Yerler
Antika Kılıç
Antikacı
Antika Alanlar
antika alanlar
Antika Eşya Alanlar
Antika Alanlar
Antika Eşya Alanlar
Kılıç Alanlar
Seo
ikinci el saat
ikinci el saat alan yerler
ikinci el saat alan yerler
ikinci el saat alan yerler
antika alanlar
rfid
antika alanlar
köpek yağmurluk
köpek tasması
köpek kıyafetleri
porselen tezgah
dekton
ikinci el saat
rid depo
istanbul masaj istanbul masaj anadolu yakası masaj anadolu yakası masaj ümraniye masaj ümraniye masaj çekmeköy masaj çekmeköy masaj üsküdar masaj üsküdar masaj ataşehir masaj ataşehir masaj beykoz masaj beykoz masaj sancaktepe masaj sancaktepe masaj sultanbeyli masaj sultanbeyli masaj şile masaj şile masaj kadıköy masaj kadıköy masaj maltepe masaj maltepe masaj kartal masaj kartal masaj pendik masaj pendik masaj tuzla masaj tuzla masaj avrupa yakası masaj avrupa yakası masaj şişli masaj şişli masaj beşiktaş masaj beşiktaş masaj